Jdi na obsah Jdi na menu
 


Call of duty 2

11. 4. 2007

Ruská kampaň

A) The Winter War

1. Red Dray Training

Nejprve si vyzkoušíme tréning, takže jděte ke stolu. Bohužel příště musíte být rychlejší, proto musíte pro zbraně do baráku, který označuje kompas. Střílejte na flašky a talíře. Poté udeřte pažbou do uniformy. Poté poberte brambory :D a házejte na cíl. Přiběhne voják, mají německého zajatce. Následujte komisaře a po vyslechnutí němci zaútočí.
Skrčte se a projděte do budovy, cestou podlezte trám. uvnitř seberte vybavení a vylezte po žebříku. Hoďte dýmovnice do kruhu a až se vytvoří dým projděte. Projděte dál přes pár němců až k bráně. Musíte ji obejít a projít přes další němce, občas pozor na druhá patra. Až budete u vozidla, položte nálož.
Tomu se říká tréning :).

2. Demolition

Teď se dočkáte celkem ostřejší mise. Nejprve se nacházíte v budově, zde ujdete pár kroků a hned musíte střílet. Jsou celkem po celé místnosti takže pozor. Procházejte dál a cestou se dostanete ak zákopům, jděte jimi, nad vámi projedou tanky. Pokračujte dále a obsaďte místo u okna a střílejte. Můžete si vzít i ostřelovačku. Zničte první vlnu a projděte do další budovy, tam to samé, braňte.
Nyní to bude trochu težší, budete muset projít až k budově. Budova má celkem silnou obranu, budete muset postupovat pomalu a hodně se krýt. Až se dostanete k budově, hoďte dýmovnici do příkopu uprostřed, uvidí velký kulový a vy si je mezitím obejděte. Až budete v domu, pozor ihned na strany. Všude to vyčistěte. Bohužel se němci zabarikádovali takže si nakonec si vemte od jednoho vojáka výbušniny a položte 3. Ustupte a dívejte se :)


B) "Not One Step Backwards!"

3. Repairing the Wire

Ihned na křižovatce hoďte dýmovnici a vejděte do vedlejšího domu. Je celkem těžké se prostřílet, ale jde to. Ještě tady nezapomeňte opravit telefonní drát. Projděte za kulometné hnízdo a zde spravte další kus. Vystřílejte všechny nahoře. Projděte dírou v domu a dejte se vlevo. Zde to není vůbec lehké. Hoďte dýmovnici a zkuste se dostat blíž, ale ne moc. Potom to bude dost tuhý.
Probojujte se a opravte další kabel. Opatrně procházejte budovou. Pozor na schodišti, kde se nachází další potřebná oprava. A nahoře je u kolometu s kabelem i pár němců. Pomozte kulometem vašim, kteří zaútočí a otočte se. Budete zde procházet složitejším komplechem a němci se zde vyskytují skoro všude, proto pozor. Pokračujte po kabelu, a pod schodištěm opravte poslední kus. Jděte skrz chodbu a aktivujte rádio, nezapomeňte sebrat nálože.
Probojujte se k ulici, zde zlikvidujte odpor naproti a projděte tam, potom musíte za dřevěnou překážku před tankem, odjede a vy položte bombu. U úzké uličky se dejte raději domem a u silnice se k vám přidají další spolubojovníci.
Nyní je asi nejlepší dostat se do budovy mezi dvěmi silnicemi. A vždy když se k vám tank otočí zády, položit bombu. U druhého to bude složitější, budou ho krýt.

4. Railroad Station No. 1

Zajímavý začátek, vstupujete do potrubí. Cestou vaše přátelé brzy zabijí, u každé díry zabijte co nejvíce němců co můžete. Jednou vám tam hodí granát. Když začnou střílet do potrubí, jděte tam, kde již jsou díry po kulkách, po chvilce dojdete ke svým na nádraží.
Tam seberte v zákopu ostřelovačku a likvidujte muže před vámi, až vám dojdou náboje vemte si zpět svou pušku. Nyní zaútočte na stanici a vyčistěte to i nahoře. Poté němci zaútočí, vaším hlavním úkolem bude asi hlídat schodiště a dávat pozor na granáty, víc se dělat nedá. Až útok poleví, čistěte budovy. Dostanete 3 úkoly, ty splňte v libovolném pořadí a nakonec se sejděte se svými kamarády.


C) Fortress Stalingrad

5. Downtown Assault

Začínáte v budově, toho jste si asi všimli. Vaším úkolem je vyčistit budovy. První není problém, stačí pár granátů, potom přijede tank, najděte nálože, proskočte oknem a položte je na zadek tanku. Potom se vraťte do téže budovy a pokračujte. Obsaďte okna a zabijte vše co uvidíte, proskočte oknem a zlikvidujte zbytek.
Vyjděte do dalšího patra a čapněte kulomet, pokropte je všechny za moji sestru, a mého psa jak říká sniper vedle vás :). Za chvilku přijede tank, pryč z okna a vyčkejte, než vytvoří díru. Jděte dolů a musíte si počkat na vhodnou chvilku, aby jste na něj skočili z boku. Projděte budovou pro konec této mise

6. Stalingrad City Hall

Proskočte dírou a hned na vás jeden vybafne. Pokračujte dál, cesta je přímočará, pokud zabijí vašeho přítele, pokud má sniperku, určitě si ji vemte. Cestu dál není třeba popisovat. Na konci položte výbušniny na dveře.

7. Comrade Sniper

Začínáte s jedním vojákem, velmi pravděpodobně stějně ihned zemře. Takže musíte samostatně. Za chvilku dorazíte ke schodišti, vyjděte nahoru a skočte za svými vojáky dolů.
Tam vás čeká překvapení v podobě zastřelení vašeho vojáka. Jeden si dá helmu na pušku a mává s ní. Seberte sniperku na zemi a oknem zastřelte nepřátelského ostřelovače. Nachází se v protější budově v druhém patře.
Pokračujte dál a vyčistěte to i v podzemí. Potom se připravte na útok němců, na stole najdete ostřelovačku a na zemi protitankovou zbraň. Střílejte hlavně po kulometech.


Britská kampaň

A) The Battle of El Alamein

1. The Diversionary Raid

Začínáme v bitvě o El Alamein. Jste za nepřátelskými liniemi a váš úkol je jasný: Zlikvidovat německou posádku v zákopech a eliminovat hrozbu u tří kulometů. Občas projděte a vyčistěte 2 bunkry.
Za chvilku se dostanete ke druhé skupině. Pozor zde na vojáky. Nyní se dostanete k několika úkolům. Ničte sudy s benzínem a pokládejte bomby v bunkrech na munici. Až budete hotovy, je vaším dalším úkolem najít dokumenty v bunkru. Jděte ke dveřím, které voják otevře. Pokračujte skrz, dokud nenajdete dokumenty. Vraťte se ke kapitánovi Priceovi.

2. Holding the Line

Začátek ve vozidle. Ani nestřílejte, ještě zastřelíte někoho z vašich. Po zastavení se rychle presuňte do bezpečí a všechny sejměte. Nebude to snadné, postupně budou přicházet ze tří stran.
Až zlikvidujete hlavní odpor, vyjděte na střechu domu, vždy zaměřte na tank dalekohledem ([B]) a zavolejte podporu ([F]). Máte neomezeně, tak toho využívejte. Omezuje vás pouze časová prodleva mezi podporou. Když tank jede, zamiřte před něj.

3. Operation Supercharge

Útočíte s tanky. Držte se u nich. Střelte pár němců a vejděte do zákopů a dovnitř kopce skrz tunel. Projděte, nyní se musíte držat za tanky, které vás kryjí. Pokračujte skrz bunkry a zákopy.
Cestou eliminujte posádku jednoho flaku, až dorazíte k druhému v bunkru, nedělejte si vůbec práci a hoďte jim tam granát, ani si toho nevšimnout. Na velkou špínu frag granát ! :D
Až projdete skrz bunkr a další tunel, kryjte se za tanky na velké pláni. Zničte zbytek děl.
Další úkol je vyčistit bunkr od nepřátel, je jich tam pár. A dále sejmout radiostanici. Ta se nachází v nejvyšší budově.

4. The End of Beginning

Známá mise z dema. Nechte se přivézt do městečka El Daba. Obejděte kulomety z prava a sejměte je. Projděte domem a pozor na MG-42 kulomet jakmile vyjdete. Popojděte trochu a zlikvidujte obsluhy děl. Zavolejte rádiem v budově. Pokračujte a pozor na kulomety. Jděte v vlevo a zde uvidíte známou scénu. Projděte domem a zlikvidujte kulometčíky, poté jděte sebrat v budově naproti dokumenty. Až půjdete zpět, vemte kulomet a zabte pár nepřátel. Vemte to vlevo a sejděte se v docích.


B) The Tank Squadrons

1. Crusader Charge

Začínáte v tanku. Ozkoušejte si ovládání a následujte skupinu. Potom bude težká bitva. Střílejte JEN když se kříž zabarví do červena. Můžete použít dalekohled.

2. "88 Ridge"

Opět v tanku. Tentokrát to bude ještě težší. Musíte zlikvidovat všechny a všude.


C) Romael's Last Stand

1. Armored Car Escape

Popadněte kulomet a střílejte po všech. Až přijede obrněné vozidlo, rychle od něj pryč! V tu chvíli přiběhnou dva němci zezadu, tak pozor. Dejte se dveřmi, kterými přišli a probojujte se k obrněnému vozidlu. Jedeme, a nezapomeňte střílet, hlavně po vojácích s Panzerschreckem.
Za chvilku bohužel najedete na miny, takže pěšky kousek až k posilám. Tam pokračujte rychle kupředu, protože jistě jsou za vámi němci. Dojděte až k polopásovému vozidlu.

2. Retaking Toujane

Dobijte zpět město ! Samozřejmě sejmou jeden váš tank Tak to ihned vemte přes uličku vpravo a sejměte první a postupujte ke flaku. Počkejte než ho spojenec vyřadí a mažte k budově. Až kolega postaví žebřík, vylezte po něm nahoru a trochu dále seskočte dolů. Až se zde objeví němci, použijte uličku vpravo za domem, aby jste se jim dostali do boku.
Pokračujte k dalšímu flaku, zde bude odpor trochu větší. Dále se nachází tank, vemte to uličkou nalevo, naštěstí přijel váš tank. Ale stejně jeden zlikvidují, pokračujte a zabijte posádky všech flaků. Dobijte mešitu a připravte se na protiútok.

3. Assault on Matmatu

Jedete si takhle pohodově džípem a najednou do vás něco vrazí, ale co to ?! Německý transportér ! Německá past a němci na všech střechách okolo vás! Nebude to nejlehčí.
Najděte si úkryt, nebo rovnou utečte brankou na straně. Dojdete k náměstíčku. Snažte se probojovat až na druhou stranu. Dále není třeba moc popisovat, prostě jděte kupředu. Cestou dejte pozor na nalétávající letadla. Za chvilku dorazíte k místu, kde se k vám přidá tank a posily. Pokračujte dále až k flaku. Sedněte za něj a nejdříve sejměte vojáky a pak letadla.


Americká kampaň

A) D-DAY

1. The Battle of Pointe du Hoc

Ano to nejlepší. Vyloďujete se ne na Omaha Beach, ale škrábete se nahoru zničit 155 mm děla, která ohrožují pláž.
Začínáte na lodi, chvilku poslouchejte a buďte skrčení. Po chvilce vystřelíte lana a vypustí vás ven. Rozeběhněte se, ale buchne loď. Voják pro vás zajde, tak se jen koukejte na tu "nádheru". Zaběhněte ke svému kapitánovi a vylezte po laně nahoru, ale co to?!! Děla tu nejsou ! Ksakru musí tady někde být...
Jděte dále, možná narazíte na BAR. Pokračujte skrz zákopy až k vozu a potom do města. Projděte ho a dorazíte k louce se spoustou tarásků, využijte je a projděte na druhou stranu. Tam jděte přes silnici a naleznete děla. Zneškodněte je a vracejte se opatrně městem zpět.
Dojděte až k bráně a počkejte, než se ji podaří otevřít. A postupně vyčistěte všechny 3 bunkry a poté se sejděte se seržantem.

2. Defending the Pointe

Braňte obě dvě strany a postupně budet ustupovat. Až budete u zídek, zajděte ke kulometu a kryjte ustupující jednotky. Stále po čase ustupujte do zákopů. A zaručuji vám, že těhlech 5 minut budou hodně težký. Vyčkejte dokud neuběhne čas a potom položte zelený dým na střechu bunkru.

3. The Silo

Nejprve je porada. Potom se se sniperem dejte přes louku, tam převezměte kulomet a všechny postřílejte. Pozor na kulomet v okně a u barikády vlevo. Až bude klid přejděte a převezměte farmu. A postupně všechny domy. Až všechny ovládnete, vydrápejte se na silo, seberte ostřelovačku a střílejte německé minomety, tedy jejich obsluhu. Jejich poloha se vám vždy zobrazí na radaru.


Britská kampaň

A) The Battle for Caen

1. Prisoners of War

Začínáte s kapitánem Pricem. Probojujte se až k zřícenině, kde vyběhněte do druhého patra a odtud byste měli vidět první minomet, který sejměte. Potom projděte naproti budovou a tam najdete druhý.
Vtom zaútočí němci, bude to docela tvrdý. Sejměte hlavně nejprve ty kulomety. Jeden u stromu a jeden v budově. Potom se dejte nalevo. Dojděte až k budově, kde Price vykopne dveře, nestřílejte! Němci se vzdávají. Musíte dojít pro náklaďák, máte tu spoustu zraněných. Dojděte pro něj, seberte na jeho korbě Panzerschreck a kryjte samopalem. Později sejměte Tiger.

2. The Crossroads

Vemte si pár chlápků a vyrazte. Narazíte bohužel na kulomet, ten jde snadno sejmout. Další obejděte pomocí budov vlevo. Až narazíte na vozidlo s kulometem, voják ho vyřídí, pokud náhodou ne, vemte si jeho anti-tankovou zbraň. Nevím presně, kdy, ale až vás přepadne tank, vemte si antitankovou zbraň.
Pokračujte k farmě. Pozor na kulomet v okně, můžete ihned využít dýmovnice. Ovládněte farmu. Potom stodolu. Můžete rádia zničit už zvenku. Potom popadněte nahoře kulomet a zničte všech 5 nepřátelských útoků. Až přijede tank zlikvidují ho letadla. Jděte se přeskupit a doprovázejte konvoj.

3. The Tiger

Jedete do města a převeze vás tiger. Obejděte ho po pravé straně, projděte skrz 2 budovy a dobijte všechny ostatní.

4. The Brigade Box

Rychle se přesuňte do stodoly a ovládněte ji. Celou dobu vám budou znepříjemňovat život minomety. Až rozrazí dveře, dejte pozor na vozidlo s kulometem. Projděte dál a měli by jste zlikvidovat první minomet. Pozor na kulomet přes ulici. Dojděte na druhý konec, tam dostaňte druhý minomet.
Pokračujte k velitelství. Dobijte ho a připravte se na útok. Pozor na tank až přijede, musíte k němu a položit nálož. Potom se seskupte za domem.


Americká kampaň

A) Hill 400

1. Approaching Hill 400 - Bergstein

Začínáme ve vesničce a musíme ji celou vyčistit. Nejprve tedy zlikvidujte odpor v asi 5 domech. Potom se seskupte u zátarasu. Začnou střílet minomety, utíkejte a kryjte se za kravami. Dojděte až k cílovému domu a ten vyčistěte, nyní je vaším úkolem sejmou ty minomety.
Pokračujte skrz domy a ulice. Dorazíte k domu, kde mluví němci, dobijte ho a zhora. A zastřelte posádku minometu. Vraťte se a zneškodněte vozidlo. Poté dobijte kostel.

2. Rangers Lead the Way!

Další perfektní mise. Cestou musíte vždy položit bomby na dveře bunkrů a vyčistit je, celkem 3. Nahoře čeké poslední. Další úkoly jsou zničit 2 minomety a jedno obrněné auto.
Potom zlikvidujte všechny co potkáte nahoře na kopci.

3. The Battle for Hill 400

Tak tohle je opravdu maso. Nejprve se schovejte před artilérií a postupně se budete muset schovat. Až začne běhat čas, bude to zatraceně dlouhých 5 minut. Budou útočit ze všech stran! Občas zničte tank nebo vozidla pomocí výbušnin, nebo panzerschrecku, který najdete venku na bednách. Nakonec přiletí posily.


B) Crossing the Rhine

1. The Crossing Pointe

Nejprve si trochu zastřílejte a až dorazíte vystupte a hoďte všechny dýmovnice na levou stranu. Projděte na druhou stranu a zlikvidujte obsluhu flaku s kulometčíky a nezapomeňte na druhý flak za domem. Cesta k třetímu bude asi nejtežší.
Až se dostanete k poslednímu na náměstí a zlikvidujete odpor, tak přijedou 2 tigery, Buď je zlikvidujte dělem, nebo náložemi. Po zneškodnění jděte zabezpečit město. A sejděte se s velitelem.

KONEC